Daugavpils XCO

Aizvadīts Daugavpils velokross 2019

4. maijā tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” organizēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 2. kategorijas sacensības “Daugavpils velokross 2019”.

Daugavpils velokross pulcēja kopā 148 dalībniekus. Riteņbraukšanas sacensībās piedalījās ne tikai daugavpilieši, bet arī daudzu citu pašvaldību un kaimiņvalsts pārstāvji.

Jaunus sportistus bērnu startos atbalstīja vecāki, draugi un policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policisti palīdzēja bērniem startos un izskaidroja velodrošību un ceļa zīmju nozīmi ceļu satiksmē. Bērnu starti notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Daugavpils velokrosa 2019 kopvērtējuma uzvārētāji:

Sieviešu konkurencē:

  1. Vija Frīda (Daugavpils, TK “Sniegpulkstenīte”)
  2. Diāna Spiridovska (Rīga, Elkor)
  3. Jūlija Matvijenko (Daugavpils, ISVS biatlona nodaļa)

Vīriešu konkurencē:

  1. Lauris Purniņš (Pļaviņas, DTG Mysport)
  2. Aivars Dārznieks (Lizums, Lizums – Avoti SWF)
  3. Dārznieks Edmunds (Lizums – Avoti SWF)

Rezultāti ir atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/rezultati/

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils Sporta pārvaldei, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei Rexona Latvia, AS Kesko Senukai Latvija, SIA “Latgales Alus D”ZEBRA Print, Mučas laivām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Europe Direct Daugavpilī.