Daugavpils XCO

Aizvadīts jau piektais “Daugavpils velokross”

Nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās piektās riteņbraukšanas sacensības “Daugavpils velokross 2018”.

Daugavpils velokross pulcēja kopā 225 dalībniekus, 72 – bērnu startu dalībnieki un 153 – velokrosa dalībnieki. Riteņbraukšanas sacensībās piedalījās ne tikai daugavpilieši, bet arī daudzu citu pašvaldību un kaimiņvalsts pārstāvji.

Sacensības notika pa vecuma grupām, sacensību dalībnieki veica 1, 2 vai 3 apļu lielu distanci. Velokrosa viena apļa garums – 6 km. Velokrosa kausa izcīņas laikā notika arī Veselības brauciens.

Jaunus sportistus bērnu startos atbalstīja vecāki, draugi un policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policisti palīdzēja bērniem startos un izskaidroja velodrošību un ceļa zīmju nozīmi ceļu satiksmē. Bērnu starti notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Velokrosa laikā sievietes, kuras veica 2 apļu un vīrieši, kuri veica 3 apļu distanci savā vecuma grupā piedalījās arī par augstākajām pozīcijām Daugavpils velokrosa kopvērtējumā.

Kopvērtējuma kausa izcīņā sieviešu konkurencē:

  1. Vija Frīda (Daugavpils, TK “Sniegpulkstenīte”)
  2. Diāna Spiridovska (Rīga, RPP MTB)
  3. Evita Bauska (Viesīte, Selonia)

Kopvērtējuma kausa izcīņā vīriešu konkurencē:

  1. Lauris Purniņš (Rīga, MySport Veikals)
  2. Nauris Selga (Ogre, Hawaii Express)
  3. Roberts Vilums (Ogre, MySport Veikals)

Sacensību rezultāti ir atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/rezultati-2018/

Bildes:

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils Sporta pārvaldei, SIA “Latgales Alus D”, ZEBRA Print, ZINOO Daugavpils, Funny Land, SIA “28Stone Riga”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Europe Direct Daugavpilī.