# Uzvārds Vārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta
1. Juvzenko Sergejs TK Sniegpulkstenīte Open Open Vīrieši Latvija Daugavpils
2. Juvženko Aleksejs TK Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Daugavpils
3. snioka robertas Panevėžio lkubas "Dviračiai" Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Lithuania
4. Krauklis Aigars #groheteamlatvia Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Koknese
5. Žigarkovs Pāvels Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Daugavpils
6. Uzols Aivars Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Daugavpils
7. Puriņš Mārtiņš DAKO-Ziemeļvidzeme Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Cēsis
8. Sebris Helvijs Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija
9. Veseris Mārtiņš Dredu Spēks Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Rīga
10. Celmaraugs Ints Pukukurjers Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Baloži
11. Rokjānis Mārcis velotreniņi.lv Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Vālodzes, Stopiņu novads
12. Zoo Max Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Lithuania Vilnius
13. Ozols Kristaps velotreniņi.lv Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Ādaži
14. Griestins Normunds Erica Synths Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Madona
15. Ivanauskas Darijus Greitis Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Lithuania Panevėžys
16. Harlamovs Daniils Daugavpils velokross U16 Vīrieši Latvija Daugavpils
17. Pavlovičs Alens Daugavpils velokross U16 Vīrieši Latvija Daugavpils
18. Gulbis Dainis Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Riga
19. Milevskis Maksims Daugavpils velokross U18 Vīrieši Latvija Daugavpils
20. Vītols Jēkabs Veloprofs.lv Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Sigulda
21. Indēvics Raivis Velo Saldus Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Saldus
22. Tamošiūnas Paulius Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Lithuania Vilnius
23. Zilis Gļebs ZILISTEAM Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija Daugavpils
24. Zilis Aleksandrs ZILISTEAM Daugavpils velokross Masters 3 Vīrieši Latvija Daugavpils
25. Zilis Iļja ZILISTEAM Daugavpils velokross U18 Vīrieši Latvija Daugavpils
26. Buncis Krists Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija
27. Vidžups Egīls Ebike Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Rīga
28. Jaunslaviete-Kipure Katrīna ZZK Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Sievietes Latvija
29. Kipurs Kristaps Ebike Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Uģēres
30. Mežulis Ansis Daugavpils velokross Masters 4 Vīrieši Latvija Jūrmala
31. Zadvinskis Renārs KS Sporta klubs Daugavpils velokross U18 Vīrieši Latvija Rīga
32. Maļina Imants SK S-Sportas Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Daugavpils
33. Muižnieks Gatis Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Dreiliņi
34. Radžiūnas Dainius Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Lithuania
35. Hansons Ričards RRS Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija Rīga
36. Rodčenko Aleksandrs TK Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Daugavpils
37. Brilte Linda Elizabete VeloLifestyle/SmiltenesBJSS Daugavpils velokross U14 Sievietes Latvija Smiltene
38. Judins Roberts VeloLifestyle/SmiltenesBJSS Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija Smiltene
39. Lukss Linards Skanste/Virši-A Daugavpils velokross U18 Vīrieši Latvija
40. Kārkliņš Kristaps DAKO Ziemeļvidzeme Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Rīga
41. Andrejevs Aleksandrs Daugavpils velokross Masters 4 Vīrieši Latvija Daugavpils
42. Ločmelis Māris VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Rīga
43. Celitāns Lauris Garām ejot/Nanotev.lv Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Rīga
44. Neļķe Atis MTB Garkalne Daugavpils velokross Masters 4 Vīrieši Latvija Garkalne
45. Neļķe Ernests MTB Garkalne Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Garkalne
46. Paegle Aiga MTB Garkalne Daugavpils velokross Masters 1+ Sievietes Latvija Garkalne
47. Krātiņš Juris MTB Garkalne Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Garkalne
48. Jurka Justs VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross U16 Vīrieši Latvija Ādaži
49. Celitāns Kristers VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross U16 Vīrieši Latvija Riga
50. Lejins Viesturs Carnikava Open Open Vīrieši Latvija
51. Mežaleons Elvijs Mīdītāji Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija
52. Lejiņš Krišjānis Giant & Liv Team Latvia Daugavpils velokross U16 Vīrieši Latvija Carnikava
53. Avens Reinis Ebike Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Rīga
54. Bumbulevičius Tomas After Stats Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Lithuania Kulautuva
55. Sergijevics Artjoms VELO EXPRES SCOTT Daugavpils velokross U18 Vīrieši Latvija Jelgava
56. Eglītis Armands KS Sporta klubs Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija
57. Sniķers Lauris velotreniņi.lv Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Dobele
58. Ropė Laurynas BLITZ Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Lithuania Vilnius
59. Koraļkevičs Māris #groheteamlatvia Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Rīga
60. Rodionovs Sergejs ĀdažiVelo Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija Carnikava
61. Rodionova Renāte ĀdažiVelo000 Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Sievietes Latvija Carnikava
62. Fjodorova Julija Daugavpils velokross U16 Sievietes Latvija Daugavpils
63. Nartišs Reinis VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Sigulda
64. PAKSIS ATIS VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Rīga
65. Burcevs Rolands VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija Rīga
66. Cers Krišjānis Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija
67. Bormanis Gatis VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Straupe
68. Herbsts Mikus EMU Malpils sporta komanda Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Vīrieši Latvija
69. Čerņevska Lauma Daugavpils velokross Masters 1+ Sievietes Latvija Rīga
70. Kipurs Kaspars Daugavpils velokross Masters 2 Vīrieši Latvija Mazpisāni
71. Ziediņa Evija KS Sporta klubs Daugavpils velokross Elite / U23 / CFA Sievietes Latvija Rīga
72. Šakurovs Andrejs TK Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross Masters 3 Vīrieši Latvija Daugavpils
73. Jansone Katrīna VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross U14 Sievietes Latvija Ikšķile
74. Pētersons Alvils Riteņvasara/RRS Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija Rīga
75. Tilko Paula Patrīcija Riteņvasara/RRS Daugavpils velokross U16 Sievietes Latvija Rīga
76. Ādams Kaspars Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Krasti
77. Kambala Teodors Daugavpils velokross U14 Vīrieši Latvija Rīga
78. Kambala Aldis Open Open Vīrieši Latvija
79. Pipirs Arvīds Daugavpils velokross Masters 5+ Vīrieši Latvija
80. Tautere Linda Latvian Cycling Girls Daugavpils velokross Masters 1+ Sievietes Latvija Jelgava
81. Neilands Arvis EVERUN Daugavpils velokross Masters 3 Vīrieši Latvija Ozolnieki
82. Delmans Glebs Open Open Vīrieši Latvija Daugavpils
83. Perevalovs Sergejs TK Sniegpulkstenīte Open Open Vīrieši Latvija Daugavpils
84. Romancevics Ivars KS Sporta klubs Daugavpils velokross Masters 1 Vīrieši Latvija Jekabpils
85. Matvijenko Jūlija Open Open Sievietes Latvija Daugavpils