1. brauciens

# Uzvārds Vārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta
1. Juvzenko Sergejs t/k Sniegpulkstenite Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
2. Baumanis Viktors Latvello Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Riga
3. Paegle Aiga MTB Garkalne Daugavpils velokross 1. brauciens Sievietes (Master 3+) Latvija Rīga
4. Uzols Aivars Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Daugavpils
5. Milevskis Maksims Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Jaunieši) Latvija Daugavpils
6. Leonidovs Arjoms Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Jaunieši) Latvija Daugavpils
7. sidlovska inna Daugavpils velokross 1. brauciens Sievietes (Master 3+) Latvija Ilukste
8. Rutkups Jānis LiVelo/ZeltaZeme Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Talsu novads
9. Šmits Imants Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Rīga
10. Broks Juris Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Viļānu novads
11. jakans aivars Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+)
12. Zinkovs Gļebs Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Jaunieši) Latvija Daugavpils
13. Selickis Ilja Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija Daugavpils
14. Selickis Sergejs Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
15. Lukss Linards SKANSTE Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Jaunieši) Latvija Krustpils
16. Zilis Iļja Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Jaunieši) Latvija
17. Zilis Gļebs Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija
18. Perevalovs Sergejs t/k Sniegpulkstenite Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Daugavpils
19. Fjodorova Julija Be active Daugavpils velokross 1. brauciens Sievietes (Jaunietes) Latvija Daugavpils
20. Kuzņecovs JURIS Selonia Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija
21. Gridasov Dmitry Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
22. Vansovičs Juris Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija
23. Šostakovskis Rolands Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija
24. Jurēviča Ieva rrs alfa Daugavpils velokross 1. brauciens Sievietes (Meitenes) Latvija Rīga
25. Burcevs Ruslans ReVelo Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija Rēzekne
26. Miglāne Evita Silene Resort & SPA / HUSQVARNA Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (sievietes) Latvija Daugavpils
27. Šostakovskis Rolands Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija
28. Ločmelis Markuss VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Zēni) Latvija Rīga
29. Gradkovskis Rolands Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija
30. Sidorenko Andrejs Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
31. Maļina Imants Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
32. Latkovskis Jānis Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija
33. GALICA SVETLANA Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (sievietes) Latvija Daugavpils
34. Nazarovs Jurijs Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils
35. Tautere Linda Latvian Cycling Girls Daugavpils velokross 1. brauciens Sievietes (Master 3+) Latvija Jelgava
36. Lapsa Uldis SKANSTE Daugavpils velokross 1. brauciens Vīrieši (Master 5+) Latvija Kusa
37. Andrejevs Aleksandrs Daugavpils velokross 1. brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils

2. brauciens

# Uzvārds Vārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta
1. Actiņa Līga Livelo/Zelta zeme Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Master 1,2) Latvija Rīga
2. Ķelpe Zane MTB Garkalne Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Elite / U23) Latvija Rīga
3. Neļķe Atis MTB Garkalne Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Garkalne
4. Jaunslaviete-Kipure Katrīna ZZK Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Elite / U23) Latvija
5. Frīda Vija TK Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Elite / U23) Latvija Daugavpils
6. Sauša Diāna Belo Cycling Project Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Juniores) Latvija
7. Fiļovs Valdis LiVelo / Zelta Zeme Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Jēkabpils
8. Gulbis Dainis Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Riga
9. Ločmelis Māris VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Rīga
10. Šakurovs Andrejs Sniegpulkstienite Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija
11. Ziema Andrejs Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Kocēni
12. tirzītis aivars Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija
13. Sila Linsija MTB Nīca Daugavpils velokross 2. brauciens Sievietes (Juniores) Latvija
14. Celms Kaspars Celmi Daugavpils velokross 2. brauciens Vīrieši (Master 3,4) Latvija Riga

3. brauciens

# Uzvārds Vārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta
1. Macijevskis Armands LiVelo / Zelta Zeme Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Ilūkstes nov.
2. Krauklis Aigars Grohe team Latvija Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Koknese
3. Koraļkevičs Māris Grohe team Latvija Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Rīga
4. Pinaitis Marius Impuls racing team Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Lithuania Viilnius
5. Fjodorovs Artis Dobeles dzirnavnieks/Feelfree Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Ilūkste
6. Neļķe Ernests MTB Garkalne Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Juniori) Latvija Garkalne
7. Leimanis Uldis #groheteamlatvia Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Jūrmala
8. Kipurs Kristaps Ebike Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Uģēres
9. Dārznieks Aivars VW Komerctransports - Veloprofs.lv Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Lizums
10. Miloševičs Aleksandrs TK Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Daugavpils
11. Juvženko Aleksejs TK "Sniegpulkstenīte" Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Daugavpils
12. Griestins Normunds Erica Synths Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Madona
13. Dābols Freijs Jānis Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Mārupe
14. Milčs Normunds Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Rīga
15. Romancevics Ivars Selonia Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Jekabpils
16. Puriņš Mārtiņš Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Cēsis
17. Jaunslavietis Jēkabs ZZK Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Kokši
18. Zilis Aleksandrs Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Daugavpils
19. Jaunbērziņš Oskars DAKO Ziemeļvidzeme Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Juniori) Latvija Gulbene
20. Bonders Artūrs Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Baloži
21. Romanovskis Mārtiņš Nesēdi mājās Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Ogre
22. Nartišs Reinis VELO EXPRESS SCOTT Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Sigulda
23. Andrejevs Dmitrijs Sniegpulkstenīte Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Daugavpils
24. Zlobins JURIS Selonia Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija
25. Kipurs Kaspars ebikeMachine Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Mazpisāni
26. Hartmanis Jānis Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Jēkabpils
27. Svētiņš Gatis MySport DTG Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Rīga
28. Ozols Oskars Grohe Team Latvia Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Rīga
29. Burcevs Rolands ReVelo Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Rēzekne
30. Mūsiņš Kārlis Ārvalds MTB Nīca Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Juniori) Latvija Nīca
31. Braže Jānis MTB Nīca Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Liepāja
32. Karzons Aivis MTB Nīca Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Liepāja
33. Muižnieks Gatis IKA Team Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Līvāni
34. Ziemelis Gatis LivVelo Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Rožupe
35. Romanovskis Andris Nesēdi mājās Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Elite / U23) Latvija Ogre
36. Paksis Atis Filter Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Latvija Rīga
37. Ožiūnas Justinas Colibri cycling Daugavpils velokross 3. brauciens Vīrieši (Master 1,2) Lithuania Vilnius