Daugavpils velokross 2019

Rezultāti 2016

Meitenes: M-4 | M-6 | M-8 | M-10

Zēni: Z-2 | Z-4 | Z-6 | Z-8 | Z-10

Sievietes: S-Tautas | S-12 | S-14 | S-17 | S-23 | S-35 | S-45 | Kopvērtējums

Vīrieši: V-Tautas | V-12 | V-14 | V-17 | V-23 | V-35 | V-45 | V-55 | Kopvērtējums

Kopvērtējums

Kopvērtējums sievietēm (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Grupa Vieta grupā Laiks
11 5 Vija Frīda Daugavpils TK Sniegpulkstenīte S-23 1 0:52:22
13 38 Diāna Spiridovska Rīga RPP MTB S-23 2 0:55:01
21 110 Julija Kaznačenko Visaginas SK Snaigė S-35 1 0:59:07
24 123 Zane Zepa Preiļi LiVelo/BTA S-23 3 1:01:05
25 190 Jūlija Matvijenko Daugavpils Daugavpils BJSS S-17 1 1:01:29
26 46 Ļubova Pavļukova Daugavpils S-Sportas SK S-35 2 1:02:01
29 106 Anastasija Sapožnikova Visaginas SK Snaigė S-17 2 1:12:19
30 139 Sabīne Šņepste Preiļi S-23 4 1:12:42
34 87 Tatjana Kurtiša Daugavpils S-35 3 1:37:20
Kopvērtējums vīriešiem (24 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Grupa Vieta grupā Laiks
1 235 Raimonds Brics Pļaviņas MYSPORT V-23 1 0:59:48
2 145 Reinis Nartišs Preiļi HAWAII EXPRESS V-23 2 1:03:41
3 81 Nauris Selga Ogre HAWAII EXPRESS V-23 3 1:05:47
4 64 Artjoms Daškins Rīga Elkor V-23 4 1:05:52
5 141 Renārs Valdonis Preiļi LiVelo/BTA V-23 5 1:06:18
6 102 Renārs Vanags Preiļi LiVelo/BTA V-17 1 1:08:14
7 3 Aleksandrs Miloševičs Daugavpils V-23 6 1:09:15
8 126 Austris Bogdanovs Riebiņu nov. LiVelo/BTA V-17 2 1:09:45
9 84 Viktors Žigarkovs Daugavpils DTC Jaunība V-35 1 1:09:52
10 97 Alvis Indriksons Jēkabpils Jēkabpils / DPD Latvija V-35 2 1:11:49
11 4 Gunārs Treikals Vilnius Chill racing V-23 7 1:13:15
12 238 Raitis Ludborzs Rēzekne V-23 8 1:13:28
13 43 Žans Andrejevs Daugavpils V-23 9 1:15:25
14 125 Mārtiņš Bogdanovs Riebiņu nov. LiVelo/BTA V-23 10 1:16:03
15 239 Artis Ludborzs Rēzekne V-23 11 1:16:03
16 61 Paulius Baronas Vilnius V-23 12 1:16:11
17 56 Jānis Puida Bebrene SSK Bebra V-23 13 1:17:13
18 109 Valentin Kaznačenko Visaginas SK Snaigė V-17 3 1:18:07
19 179 Mārcis Pīnups Aglona DTC Jaunība V-17 4 1:18:13
20 166 Martins Mironovs Preiļi LiVelo/BTA V-23 14 1:18:18
21 230 Arnis Upenieks Preiļi V-23 15 1:18:32
22 177 Kaspars Pīnups Aglona Aglona V-35 3 1:21:58
23 182 Aleksandrs Mackevics-Manko Daugavpils Licejs V-35 4 1:22:39
24 183 Juris Brakovskis Jēkabpils LiVelo/BTA V-23 16 1:26:52
25 1 Ruslans Vasiļišins Daugavpils V-23 17 1:27:41
26 39 Filips Ļesnovs Rīga RPP MTB V-23 18 1:28:24
27 85 Oļegs Glaudiņš Rēzekne V-35 5 1:28:52
28 165 Aleksandrs Rodčenko Daugavpils V-23 19 1:30:47
29 161 Pavels Mackevics-Manko Daugavpils Licejs V-17 5 1:33:03
30 41 Sergejs Kuzņecovs Daugavpils V-23 20 1:33:18
31 115 Dmitrijs Gridasovs Daugavpils V-35 6 1:45:04
119 Aleksandrs Zilis Daugavpils V-35 DNF
162 Artjoms Nikulins Daugavpils Licejs V-17 DNF
228 Karolis Vitas Zarasai V-23 DNF

Sievietes

S-Tautas brauciens (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 241 Svetlana Galica Daugavpils 0:33:20
1 143 Irina Starceva Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa” 0:33:20
2 143 Jelena Kopasova Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:39:20
3 88 Vera Vasiļišina Daugavpils 0:46:30
3 153 Anastasija Vlasova Daugavpils 0:46:30
4 111 Zane Vaļule Krauja 0:48:42
5 234 Evita Miglane Daugavpils 0:54:47
6 148 Santa Upīte Daugavpils Sporta pārvalde 1:00:18
7 169 Sanita Kecko Daugavpils 1:08:03
8 11 Ksenija Ustinoviča Daugavpils 1:24:10
S-12 (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 96 Diāna Sauša Rīga BELO CYCLING PROJECT 0:38:59
2 233 Ineta Miglane Daugavpils 0:54:45
S-14 (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 122 Solvita Latkovska Varakļāni 0:36:46
2 65 Elīza Iļjina Daugavpils 0:47:43
3 192 Daina Ilisko Krauja 0:48:20
S-17 (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 190 Jūlija Matvijenko Daugavpils Daugavpils BJSS 1:01:29
2 106 Anastasija Sapožnikova Visaginas SK Snaigė 1:12:19
S-23 (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 5 Vija Frīda Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:52:22
2 38 Diāna Spiridovska Rīga RPP MTB 0:55:01
3 123 Zane Zepa Preiļi LiVelo/BTA 1:01:05
4 139 Sabīne Šņepste Preiļi 1:12:42
S-35 (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 110 Julija Kaznačenko Visaginas SK Snaigė 0:59:07
2 46 Ļubova Pavļukova Daugavpils S-Sportas SK 1:02:01
3 87 Tatjana Kurtiša Daugavpils 1:37:20
S-45 (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 184 Viktorija Barinova Visaginas NOVEL 0:34:07
2 146 Anita Vilcāne Preiļi 0:36:35
3 160 Inna Sidlovska Ilūkste 0:41:21
4 103 Rita Latkovska Varakļāni 0:52:13

Vīrieši

V-Tautas brauciens (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 187 Andrejs Matjuhins Daugavpils Sia Demu 0:26:13
2 6 Aleksejs Juvženko Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:28:16
3 44 Viktors Tugaļevs Rīga 0:28:57
4 59 Artūrs Meluškāns Riebiņu nov. 0:29:05
5 66 Agris Zeile Aglona DPPP 0:29:17
6 23 Aleksandrs Drizļionoks Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:31:08
7 79 Edgars Skutelis Daugavpils 0:31:14
8 134 Juris Macijevskis Ilūkste LiVelo/BTA 0:31:25
9 8 Alesandrs Šeļeho Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa” 0:32:02
10 164 Edgars Ludzītis Daugavpils 0:32:55
11 231 Maris Glinskis Daugavpils 0:33:34
12 36 Dmitrijs Palkovskis Daugavpils ATD Transports 0:33:44
13 32 Vitālijs Fjodorovs Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa” 0:34:07
14 21 Aldonis Utināns Daugavpils 0:34:12
15 68 Edvins Aksjonovs Daugavpils DPPP 0:34:13
16 152 Maksims Vlasovs Daugavpils 0:34:18
17 170 Ainārs Mūrnieks Riebiņi Riebiņi 0:34:25
18 151 Sergejs Juvženko Daugavpils TK Sniegpulkstenīte 0:34:48
19 20 Vladislavs Kozlovskis Daugavpils 0:35:16
20 171 Valērijs Voitjuls Daugavpils 0:36:31
21 191 Daniils Borovkovs Daugavpils DTC Jaunība 0:36:40
22 29 Vjačeslavs Janens Daugavpils 0:39:10
23 82 Andrejs Nakonechnikov Daugavpils 0:39:11
24 229 Jevgenijs Vasiljevs Daugavpils 0:39:35
25 181 Aleksandrs Bobrovs Daugavpils 0:39:38
26 227 Aivars Jukss Daugavpils 0:40:34
27 168 Sergej Zlobinskij Visaginas 1:00:17
28 232 Ilja Sarajevs Daugavpils 1:24:09
24 Константин Чекмазов Visaginas DNF
67 Georgijs Čižovs Daugavpils DPPP DNS
72 Ēriks Gaidamovičs Daugavpils DPPP DNS
V-12 (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 174 Sandis Kornijenko Daugavpils LiVelo/BTA 0:28:17
2 47 Imants Maļina Daugavpils Daugavpils BJSS 0:32:40
3 226 Artjoms Leonidovs Daugavpils 0:35:48
4 237 Ilja Zilis Daugavpils 0:38:11
5 53 Nikita Lomass Daugavpils 0:41:43
6 216 Artemijs Filimonovs Daugavpils 0:45:47
7 225 Mihails Karzenovskis Daugavpils 0:47:55
V-14 (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 149 Gleb Shakel Braslav Sia Demu 0:50:20
2 93 Armands Macijevskis Ilūkste LiVelo/BTA 0:52:16
3 203 Artjoms Gajevskis Daugavpils 0:52:23
4 101 Edgars Pastors Aglona LiVelo/BTA 0:55:30
5 45 Artūrs Gibovskis Naujenes nov. 0:56:45
6 186 Nikita Ančipanovs Daugavpils 1:23:21
7 70 Roberts Cakuls Rēzekne 1:29:14
185 Andrejs Poļakovs Daugavpils DNF
147 Deins Vilcāns Preiļi DNF
V-17 (24 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 102 Renārs Vanags Preiļi LiVelo/BTA 1:08:14
2 126 Austris Bogdanovs Riebiņu nov. LiVelo/BTA 1:09:45
3 109 Valentin Kaznačenko Visaginas SK Snaigė 1:18:07
4 179 Mārcis Pīnups Aglona DTC Jaunība 1:18:13
5 161 Pavels Mackevics-Manko Daugavpils Licejs 1:33:03
162 Artjoms Nikulins Daugavpils Licejs DNF
V-23 (24 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 235 Raimonds Brics Pļaviņas MYSPORT 0:59:48
2 145 Reinis Nartišs Preiļi HAWAII EXPRESS 1:03:41
3 81 Nauris Selga Ogre HAWAII EXPRESS 1:05:47
4 64 Artjoms Daškins Rīga Elkor 1:05:52
5 141 Renārs Valdonis Preiļi LiVelo/BTA 1:06:18
6 3 Aleksandrs Miloševičs Daugavpils 1:09:15
7 4 Gunārs Treikals Vilnius Chill racing 1:13:15
8 238 Raitis Ludborzs Rēzekne 1:13:28
9 43 Žans Andrejevs Daugavpils 1:15:25
10 125 Mārtiņš Bogdanovs Riebiņu nov. LiVelo/BTA 1:16:03
11 239 Artis Ludborzs Rēzekne 1:16:03
12 61 Paulius Baronas Vilnius 1:16:11
13 56 Jānis Puida Bebrene SSK Bebra 1:17:13
14 166 Martins Mironovs Preiļi LiVelo/BTA 1:18:18
15 230 Arnis Upenieks Preiļi 1:18:32
16 183 Juris Brakovskis Jēkabpils LiVelo/BTA 1:26:52
17 1 Ruslans Vasiļišins Daugavpils 1:27:41
18 39 Filips Ļesnovs Rīga RPP MTB 1:28:24
19 165 Aleksandrs Rodčenko Daugavpils 1:30:47
20 41 Sergejs Kuzņecovs Daugavpils 1:33:18
228 Karolis Vitas Zarasai DNF
V-35 (24 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 84 Viktors Žigarkovs Daugavpils DTC Jaunība 1:09:52
2 97 Alvis Indriksons Jēkabpils Jēkabpils / DPD Latvija 1:11:49
3 177 Kaspars Pīnups Aglona Aglona 1:21:58
4 182 Aleksandrs Mackevics-Manko Daugavpils Licejs 1:22:39
5 85 Oļegs Glaudiņš Rēzekne 1:28:52
6 115 Dmitrijs Gridasovs Daugavpils 1:45:04
119 Aleksandrs Zilis Daugavpils DNF
V-45 (16.5 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 107 Timofej Kaznačenko Visaginas SK Snaigė 0:45:42
2 133 Aivars Ukins Aglona LiVelo/BTA 0:46:13
3 142 Aivars Uzols Daugavpils DTC Jaunība 0:46:20
4 189 Aleksandr Denisov Moskva AEON MTB Racing TEAM 0:47:34
5 150 Yury Shakel Braslav Sia Demu 0:47:50
6 17 Aleksandrs Kornijenko Daugavpils LiVelo/BTA 0:48:04
7 89 Jānis Rutkups Talsu nov. LiVelo/BTA 0:48:09
8 140 Imants Vaivads Pelēči LiVelo/BTA 0:48:19
9 118 Artis Gedrovics Rīga Riteņvasara 0:55:05
10 69 Viktors Ļeščovs Daugavpils DPPP 0:55:43
11 127 Dainis Skrūzmanis Līvāni LiVelo/BTA 0:56:49
12 90 Egidijus Zove Zarasai Z-Sport 0:56:50
13 124 Aleksandrs Bogdanovs Riebiņu nov. LiVelo/BTA 0:59:06
14 154 Romas Kišūnas Rokiškis Viesulas 0:59:41
15 132 Jonas Urbonas Visaginas Novel 0:59:44
16 13 Aleksandrs Andrejevs Daugavpils ST 1:02:23
17 60 Voldemārs Meluškāns Riebiņu nov. 1:09:00
18 163 Fjodors Nikulins Daugavpils Licejs 1:18:08
V-55 (9 km)
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda Laiks
1 92 Juris Broks Varakļāni 0:29:36
2 159 Anatolijs Levša Daugavpils DTC Jaunība 0:30:03
3 218 Sergejs Mihaļevs Jēkabpils 0:30:55
4 91 Jānis Latkovskis Viļānu nov. LiVelo/BTA 0:31:44
5 55 Jurijs Stolarovs Daugavpils 0:33:08
6 104 Aivars Žugris Preiļi 0:33:32
7 236 Rudolfs Velicko Daugavpils 0:42:39
8 108 Nikolaj Kaznačenko Visaginas SK Snaigė 0:58:51

Bērni

Zēni-2
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 210 Pāvels Macijevskis Ilūkste
2 10 Aleksejs Sarajevs Daugavpils
3 114 Kirills Šeļeho Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa”
DNS 176 Alekss Romāns Daugavpils
Zēni-4
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 201 Ēriks Kižlo Daugavpils
2 214 Haralds Čāmāns Daugavpils
3 113 Romans Lonskis Daugavpils
4 86 Mihails Lukjaņecs Daugavpils
Meitenes-4
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 205 Anita Glaudiņa Rēzekne
2 202 Arina Jaunzeme Daugavpils
3 204 Milana Leontjeva Daugavpils
4 9 Ksenija Šeļeho Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa”
Zēni-6
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 117 Edvards Gedrovičs Rīga
2 33 Rihards Stivriņš Daugavpils
3 208 Gļebs Zilis Daugavpils
4 116 Vladimirs Gridasovs Daugavpils
5 51 Kristaps Vanags Daugavpils
6 211 Rolands Pavlovskis Rēzekne
7 167 Artjoms Pivovarjonoks Daugavpils
8 71 Ričards Cakuls Daugavpils
9 219 Rafaels Lazdovskis Daugavpils
10 206 Timurs Glaudins Rēzekne
11 200 Daniils Kimbers Daugavpils
Meitenes-6
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 63 Veronika Krasovska Daugavpils
2 19 Lolita Kozlovska Daugavpils
3 50 Milana Stašķeviča Daugavpils
Zēni-8
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 52 Maksims Breliks Daugavpils
2 83 Sebastians Žigarkovs Daugavpils
2 99 Kristers Krīviņš Daugavpils
3 78 Māris Pētersons Daugavpils
4 175 Dariels Romāns Daugavpils
5 49 Ilja Selickis Daugavpils
6 196 Artjoms Ivanovs Daugavpils
7 22 Maigurs Utināns Daugavpils
8 199 Guntis Kurošs Daugavpils
9 12 Iļja Sarajevs Daugavpils
10 195 Jevgenijs Semjonovs Daugavpils
Meitenes-8
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 198 Marika Ribakova Daugavpils TK Sniegpulkstenīte
2 209 Liāna Ekalne Daugavpils
3 172 Sofija Jaņeviča Daugavpils
4 213 Valērija Lebede Daugavpils
Zēni-10
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 15 Artjoms Leonidovs Daugavpils
2 120 Ilja Zilis Daugavpils
3 197 Oļegs Andžāns Daugavpils
4 212 Emils Mihejevs Daugavpils SK Daugava
5 173 Pāvels Grigorjevs Daugavpils
6 194 Kristaps Jukšs Daugavpils
7 207 Artjom Makaršanov Daugavpils
Meitenes-10
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Pilsēta Komanda
1 80 Elena Selga Ogre HAWAII EXPRESS
2 129 Anna Gabriela Skrūzmane Līvāni LiVelo/BTA
3 138 Jūlija Fjodorova Daugavpils Amatieru klubs “Daj krugaļa”
4 215 Ineta Miglāne Daugavpils nov.